Dlaczego sznurówki Hickies są wyjątkowe?

2021-12-20
Dlaczego sznurówki Hickies są wyjątkowe?

Są jednocześnie ozdobą obuwia i zmorą – sznurowadła dodają butom charakteru, ale też plączą się i rozwiązują w najmniej oczekiwanym momencie. Ci, którzy chcą uniknąć tych problemów, mogą wybrać sznurówki Hickies. To innowacyjne akcesoria do obuwia, dzięki którym każdy but z otworami na sznurowadła będzie świetnie się prezentował i idealnie leżał na stopie.

Wygoda przede wszystkim

Hickies to nowojorska marka wychodząca naprzeciw oczekiwaniom tych, dla których tak samo liczy się komfort podczas chodzenia czy uprawiania sportu jak nowoczesny styl obuwia.

Jeśli na co dzień nosisz sznurowane buty, to na pewno nieraz zdarzyło ci się kilkukrotnie wiązać je przed wyjściem z domu – ciągle miałeś wrażenie, że są one związane zbyt mocno lub za luźno. Właśnie dlatego szybko docenisz rozwiązanie od marki Hickies. Sznurówki te nie wymagają tego, aby za każdym razem je zawiązywać i rozwiązywać.

Sznurowadła od tej amerykańskiej firmy są wykonane z elastycznego, silikonowego tworzywa i zapina się je na specjalne zaczepy. Dzięki temu buty zdejmujesz i zakładasz, nie martwiąc się o ich wiązanie. Ponadto takie sznurówki nie rozwiązują się, nigdy nie są zbyt długie lub za krótkie i zapewniają idealne dopasowanie do kształtu stopy.

Do każdego rodzaju stopy

Tradycyjne sznurowadło możesz zawiązać ciasno lub nieco luźniej – dzięki temu but może dobrze leżeć na każdej stopie. To samo zapewniają sznurówki do butów Hickies, jednak z tą różnicą, że sznurujesz nimi obuwie tylko jeden raz.

Sznurowadła te są sprzedawane zestawach składających się z 14 silikonowych pasków. Możesz przy ich pomocy wiązać buty na trzy sposoby:

  • tradycyjną metodą – polega ona na przekładaniu paska-sznurówki przez dwa przeciwległe otwory w bucie
  • w taki sposób, aby obuwie było zasznurowane ciaśniej – paski są wtedy sznurowane „na krzyż”
  • tak, by but nie uwierał osób z szerszą stopą – sznurowadła przekłada się wtedy przez dziurki znajdujące się na jednej krawędzi, a dopiero potem łączy się z je z silikonowymi paskami przeplecionymi przez oczka po drugiej stronie języka.

Oryginalny wygląd

Sznurówki bez wiązania to także propozycja dla tych, którzy stawiają na niebanalny styl i lubią modne, wyróżniającej się dodatki.

Silikonowe paski do butów występują w szerokiej gamie kolorystycznej – w związku z tym można wybrać zestaw sznurowadeł komponujący się z obuwiem. Oprócz tego, jeśli chcesz, aby twoja stylizacja zwracała uwagę, możesz postawić na kolorowe, kontrastowe paski. Sznurówki Hickies to także zestawy składające się ze sznurowadeł w różnych odcieniach.

Natomiast jeśli lubisz styl glamour i chcesz błyszczeć, nosząc także sportowe buty, pomyśl o silikonowych paskach Hickies z kryształkami Swarovskiego. Takie subtelne, błyszczące ozdoby znajdują się na zapięciach sznurówek.

Wytrzymały materiał

Sznurówki te możesz dowolnie rozciągać, a mimo tego nie pękną i nie urwą się. Są tak wytrzymałe, gdyż wykonuje się je z solidnego termoplastycznego elastomeru. Taki materiał jest też znacznie łatwiejszy do utrzymania w czystości niż ten, z którego produkuje się tradycyjne sznurowadła. Zabrudzenia można szybko usunąć z powierzchni pasków, gdyż nie przenikają one w głąb silikonowego tworzywa.

Do więcej niż jednej pary butów

Marka Hickies postarała się także o to, aby sznurowanie przy pomocy elastycznych pasków było tak samo łatwe jak szybkie. Błyskawicznie wyciągniesz je z jednej pary butów i zwiążesz nimi inne obuwie. Zarówno trampki, trapery, modele trekkingowe i nieco bardziej eleganckie modele świetnie nadają się do tego, aby wiązać je sznurówkami od Hickies.

Sznurówki Hickies, czyli komfort podczas chodzenia i nie tylko

Elastyczne sznurowadła możesz wiązać na kilka sposobów. Doskonale stabilizują stopę, co zapewnia zarówno komfort, jak i bezpieczeństwo. Właśnie dlatego sprawdzą się, w butach, w których chodzisz na co dzień, ale też w tych, w których biegasz i uprawiasz sport. Mimo dynamicznych ruchów stopą but będzie leżał na niej tak jak w momencie, w którym go założyłeś.

Są wygodne, praktyczne, stanowią oryginalny dodatek oraz zapewniają maksymalny komfort – sznurówki Hickies to zupełnie nowa jakość, jeżeli chodzi o wygląd i wiązanie butów.

pixelpixel