Xpand Laces - Nowość

Xpand Original No-Tie

Xpand Original No-Tie

Płaskie, elastyczne i niezwykle wytrzymałe sznurówki, do zastosowania zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych. Ze względu na ich estetykę i możliwość zupełnego ukrycia zapięć idealnie nadają się do zastosowań typu casual.

Xpand Quick-Release

Xpand Quick-Release

Sznurówki z okrągłym przekrojem wyposażone w niezwykle wytrzymały ściągacz pozwalający na szybką regulację wiązania. Idealne zwłaszcza do uprawiania sportu i trekkingu. Świetnie nadają się do wysokich butów.

Oba rozwiązania dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej w tym wersjach odblaskowych. Ponadto ze względu na swoją długość umożliwiają dopasowanie do różnej wielkości butów o zróżnicowanej wysokości.

Zapraszamy do zakupów.

Począwszy od czerwca 2021 firma Brod jest dystrybutorem na terenie Unii Europejskiej produktów kanadyjskiej firmy Xpand Laces, aktualnego lidera światowego w obszarze nowatorskich rozwiązań do wiązania butów (www.xpandlaces.com).

Rozwiązania Xpand Laces różnią się konstrukcją od dystrybuowanych przez nas elastycznych sznurowadeł Hickies co powoduje poszerzenie naszej oferty na nowe obszary zastosowań.

pixelpixel