Xpand Laces - Nowość

Xpand Original No-Tie

Xpand Original No-Tie

Płaskie, elastyczne i niezwykle wytrzymałe sznurówki, do zastosowania zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych. Ze względu na ich estetykę i możliwość zupełnego ukrycia zapięć idealnie nadają się do zastosowań typu casual.

Xpand Quick-Release

Xpand Quick-Release

Sznurówki z okrągłym przekrojem wyposażone w niezwykle wytrzymały ściągacz pozwalający na szybką regulację wiązania. Idealne zwłaszcza do uprawiania sportu i trekkingu. Świetnie nadają się do wysokich butów.

Oba rozwiązania dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej w tym wersjach odblaskowych. Ponadto ze względu na swoją długość umożliwiają dopasowanie do różnej wielkości butów o zróżnicowanej wysokości.

Zapraszamy do zakupów.

Począwszy od czerwca 2021 firma Brod jest dystrybutorem na terenie Unii Europejskiej produktów kanadyjskiej firmy Xpand Laces, aktualnego lidera światowego w obszarze nowatorskich rozwiązań do wiązania butów (www.xpandlaces.com).

Rozwiązania Xpand Laces różnią się konstrukcją od dystrybuowanych przez nas elastycznych sznurowadeł Hickies co powoduje poszerzenie naszej oferty na nowe obszary zastosowań.

Polecane
Xpand No-Tie BlackXpand No-Tie Black
29,00 zł39,00 zł
Xpand No-Tie True BlueXpand No-Tie True Blue
29,00 zł39,00 zł
Xpand No-Tie Neon GreenXpand No-Tie Neon Green
29,00 zł39,00 zł
Xpand No-Tie Neon PinkXpand No-Tie Neon Pink
29,00 zł39,00 zł
Xpand Quick-Release RedXpand Quick-Release Red
29,00 zł39,00 zł
pixelpixel